Вчені підрахували рівень смертності від COVID-19 в різних країнах

Вчені підрахували рівень смертності від COVID-19 в різних країнах
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини/Соціальна правда

Вчені підрахували рівень смертності від коронавірусної інфекції COVID-19 , так в країнах з високим рівнем доходу смертність становить приблизно 1%.

Про це свідчить звіт дослідників з Імперського коледжу Лондона.

У той же час, рівень смертності в країнах з низьким рівнем доходів і більш молодим населенням виявився нижчим.

Вчені проаналізували 175 наукових робіт і 10 тестувань на антитіла, щоб точно розрахувати коефіцієнт летальності (IFR), який відображає відсоток померлих від числа інфікованих коронавірусом.

Фахівці також враховували серореверсію – зменшення кількості антитіл, що призводить до негативного результату аналізу на коронавірус у людей, який був би позитивним на ранній стадії хвороби. Серореверсія може призводити до завищеної оцінки IFR, оскільки в цьому випадку справжнє число хворих більше, ніж показує тестування.

З’ясувалося, що в країнах з високим рівнем доходу коефіцієнт летальності становить 1,15%, а в бідних країнах – 0,23%. IFR зростає в міру старіння, і ризик смерті від COVID-19 подвоюється зі збільшенням віку на кожні вісім років.

У пацієнтів молодше 40 років коефіцієнт досягає приблизно 0,1%, а у людей старше 80 років досягає 5% і більше.

Як ми вже розповідали раніше, в Україні за минулу добу зафіксовано 6754 нових випадків COVID-19. Всього в країні з початку пандемії захворіли 402 194 особи.

Тим часом, метро та інший громадський транспорт в Києві може зупинити роботу, якщо ситуація з COVID-19 в столиці продовжить погіршуватися і місто опиниться в «червоній» карантинній зоні.

Джерело: Народна Правда