Інформатор допомагає знайти сім’ю

Інформатор допомагає знайти сім’ю
Автор Желізняк Олександр в Новини

Жителі Дніпра давно знають: Інформатор – головний провайдер інформації в місті і регіоні. Якщо вам цікаве життя країни – тут допоможе добірка останніх новин Дніпра, розміщена на сайті Інформатор Дніпро.

Надання найактуальніших новин – не єдине завдання редакції. Неймовірна кількість часу і сил журналістів йдуть на принесення людям реальної користі і допомогу в тих ситуаціях, де можемо принести користь місту.

Як Інформатор допомагає покращувати життя міста

При створенні Інформатора головною метою було стати медіа, яке має реальну вагу в регіоні для надання жителям міста справжньої, вагомою користі. Для цього ми сформували декілька каналів: використовуючи їх, жителі міста можуть звертатися до редакції. Ми постійно є на зв’язку у всіх соціальних мережах і месенджерах, наші журналісти працюють 24/7. Використовуючи технологію цілодобових чергувань, першими в місті, ми змогли максимально оперативно реагувати на звернення. Ми вибудовували цю систему не один рік – щоб стати дійсно потрібними і корисними для дніпрян. Через рік нам вдалося: наша редакція вирішує безліч проблем:

  1. Ми допомагаємо оголосити бездіяльність правоохоронних органів / місцевої влади;
  2. Допомагаємо жителям області розібратися, хто відповідальний за вирішення їхніх конкретної проблеми і радимо правильного відповідача для звернень;
  3. Ми допомагаємо інформаційно волонтерам, які надають допомогу тваринам і людям.

Про останній варіант хочеться розповісти докладніше.

Інформатор допомагає знайти сім’ю

Як ми допомагаємо волонтерам

Інформатор – небайдуже ЗМІ. Ми близько до серця беремо негаразди людей. Таке ж трепетне ставлення до тварин. У нас є напрямок роботи, присвячене допомоги волонтерам, що рятує бездомних тварин Дніпра. Така робота не буває легкої: ми, як і самі волонтери, постійно спостерігаємо за тим, як страждають тварини. На жаль, всіх врятувати неможливо, тому мінімум раз на тиждень доводиться дивитися, як тварини, які постраждали від жорстокості людей, помирають. Незважаючи на тяжкість завдань, ми не залишаємо боротьбу за життя кожного хвостика, що потрапляє в руки волонтерів. Наші новини Дніпра – про співчуття.

Кожній тварині Інформатор намагається знайти будинок. Редакційне рішення було однозначним: ми ввели спеціальну рубрику, де розміщуються новини про котів і собак, які шукають власників. Більшість тварин, що потрапляють в рубрики матеріалів, в результаті знаходять сім’ю. І це найголовніше досягнення Інформатора!

Інформатор допомагає знайти сім’ю

Як можна звернутися до Інформатору з проханням про допомогу

Волонтери, які бажають розміщення інформації про тварин на каналах Інформатора, можуть звернутися до редакції безліччю способів:

  • Написати на нашу сторінку в Фейсбук;
  • Написати на нашу сторінку в Інстаграмм;
  • Зателефонувати на наш редакційний номер телефону, або написати за цим номером в будь-який з доступних месенджерів – Телеграм або Вайбер;
  • Написати в загальний чат в Телеграм для всіх жителів, які відправляють туди інформацію про надзвичайні події, з яких ми потім формуємо новини міста Дніпро.

У каналах зв’язку журналісти Інформатора знаходяться 24/7, і в будь-який час зможуть проконсультувати волонтерів або будь-яких жителів міста, які потребують допомоги, по питаннях, що цікавлять. Важливо пам’ятати, що до журналістів звертаються тоді, коли інших варіантів рішення не залишилося. Ми не зможемо вирішити питання людей без їхньої участі і навіть не збираємося намагатися: звертаються людей багато, а нас – мало. Так що, якщо ви не горите бажанням прикладати зусилля до вирішення питання, а просто хочете перекласти цю задачу на плечі журналістів – то розчаруємо вас: в такому випадку ми не зможемо вам допомогти.

Інформатор допомагає знайти сім’ю

Чому це все важливо

Будь-яке велике медіа – одно вплив на людські уми. Вкрай важливо, щоб вплив був позитивним. Знаходячи сім’ю тваринам, допомагаючи знайти зниклих дітей, знайти свідків аварії або змусити правоохоронну систему працювати, Інформатор формує мережу небайдужих людей. Це – наші читачі. Кожен раз, коли вони заходять на сайт, крім новин Дніпра про ДТП і вбивства, вони бачать добрі, людяні тексти. Так розвивається в людях співчуття. У читачів Інформатора, журналістів, редакторів – всіх, хто причетний до створення контенту.

Ми віримо, що позитивна інформаційне середовище може змінити самовідчуття людей. Зробити їх життя приємніше, дні – світліше. Інформатор зрозумів це, і принципи нашої роботи залишаються незмінними упродовж тривалого часу. Ми щиро вважаємо, що наша допомога місту не залишається непоміченою. Завдяки нам і, звичайно, нашим читачам, тисячі тварин змогли побороти важкі хвороби, вилікуватися від складних травм і успішно знайти собі нові будинки.

Саме в цьому повинна бути мета роботи медіа та окремої людини – робити життя оточуючих краще. Інформатор займаємося саме цим.

Джерело: Народна Правда