Скандального главу ОАСК Вовка оголосили в розшук – фото

Скандального главу ОАСК Вовка оголосили в розшук – фото
Автор Марія Петренко в Новини/Політична правда

Національне антикорупційне бюро України оголосило в розшук голову Окружного адміністративного суду Києва Павла Вовка, який підозрюється в зловживанні владою та створенні злочинної організації.

Loading...

Подробиці повідомляються на сайті антикорупційного відомства сьогодні, 3 листопада.

“У зв’язку з систематичним ігноруванням повісток від органу досудового розслідування і слідчого судді, а також неявкою для участі в допиті і інших процесуальних дій, Національне антикорупційне бюро України розшукує підозрюваного”, – зазначено на сайті НАБУ.

Скандального главу ОАСК Вовка оголосили в розшук – фото

Раніше у вересні, Павла Вовка вирішили не відстороняти від обов’язків голови Окружного адміністративного суду Києва. Таке рішення прийняла Вища рада правосуддя (ВСП).

Як ми вже розповідали раніше, главі ОАСК Павлу Вовку представники НАБУ оголосили підозру. Скандальний суддя підозрюється в захопленні влади.

Також стало відомо, що в Окружному адміністративному суді міста Києва проводяться слідчо-оперативні заходи. Серед озвучених підстав – розслідування «справ Майдану».

Сам суддя Вовк розцінює цю справу проти співробітників ОАСК як спробу іноземних агентів захопити судову владу в Україні через НАБУ.

Джерело: Народна Правда
загрузка...