Суддя КСУ пригрозив Зеленському в’язницею: скандальна заява

Суддя КСУ пригрозив Зеленському в’язницею: скандальна заява
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Член Конституційного суду України Ігор Сліденко заявив, що президент України Володимир Зеленський в своєму зверненні до депутатів від фракції “Слуга народу”, в якому наголосив на необхідності прийняти жорстке рішення щодо суддів Конституційного суду, закликав нардепів до повалення державного ладу.

Сліденко цитує УНІАН. Сліденко стверджує, що президент в аудіозверненні до нардепів “наговорив собі на 150 років в’язниці”.

Loading...

“Президент вголос закликає депутатів до повалення державного ладу. Це вже не вигадки РНБО, що Конституційний суд зазіхав на державний лад. Чим зазіхав? Що Конституційний суд скасував 366-1 статтю Кримінального кодексу і сказав, що її треба вдосконалити? Це навіть коментувати незручно” , – сказав він.

При цьому на питання, що буде, якщо в парламенті знайдеться 226 голосів для прийняття президентського законопроекту про припинення повноважень всіх суддів КСУ, Сліденко відповів, що далі – “розпад України і війна”:

“Тому що, крім тих 226, ніхто це не визнає. Якщо будуть спроби силовим шляхом захопити Конституційний суд, маю на увазі будівлю суду, то це буде означати війну. Є політичні сили які за жодних обставин не погодяться на такий розвиток подій, на узурпацію влади”, – підкреслив суддя.

Як повідомлялося раніше, законопроект президента про Конституційний Суд, на думку юристів, може привести до політичної кризи, а також стати причиною узурпації влади, але Володимир Зеленський заявив , що не боїться політичної кризи, і заперечує звинувачення у другому.

Володимир Зеленський напередодні також заявив , що готовий подумати над тим, щоб розпустити Верховну Раду за однієї умови – якщо її діяльність призведе до політичного колапсу в країні в результаті нинішньої політичної кризи в державі.

Джерело: Народна Правда
загрузка...