Число жертв теракту в столиці Австрії , зросло до шести осіб.
Подробиці передає видання Heute.
П’ятеро мирних жителів Відня загинули в ході нападу 2 листопада, терорист також був знищений під час затримання.
Сьогодні, помер 21-річний юнак, який перебував у важкому стані. В цілому, число постраждалих від терористичного нападу вже досягло 17 осіб.
Раніше повідомлялося про чотирьох загиблих. Тоді ж зазначалося, що померло лише троє цивільних, в той час як четвертий – сам терорист.
Терористичну атаку в Відні здійснив щонайменше один ісламістський терорист. Відомо, що один з стрільців в столиці Австрії симпатизував організації “Ісламська держава”.
Він народився і виріс у Відні, однак у нього є албанське коріння: батьки терориста родом з Північної Македонії.
Вчора, 2 листопада, кілька озброєних чоловіків відкрили стрілянину в шести різних частинах Відня . Перші постріли пролунали о 20:00 за місцевим часом (22:00 за Києвом) біля синагоги в центрі столиці. Силовикам вдалося застрелити одного з нападників. Канцлер Австрії Себастьян Курц розцінив напад як теракт.
Як ми вже розповідали раніше, хвиля збройних нападів пройшла в Європі і Канаді після подій у Франції, де вбили вчителя, який показав карикатуру на пророка Мухаммеда.