У Зеленського розкрили подробиці введення жорсткого карантину в Україні

У Зеленського розкрили подробиці введення жорсткого карантину в Україні
Автор Желізняк Олександр в Карантин в Україні/Новини/Соціальна правда

Жорсткий карантин в Україні можуть ввести в разі різкого сплеску захворюваності COVID-19, але жорсткі обмеження не будуть вводити повсюдно.

Подробиці повідомив радник глави Офісу президента Михайло Подоляк, передає РБК.

Карантинні заходи зараз залежать від рівня смертності, відсотку складних форм хвороби і заповнюваності лікарняних ліжок.

“Можна сказати, що зараз при зростанні загального числа хворих більше легких і середніх форм і це добре. Проте, якщо суспільство не буде з розумінням відноситься до маскового режиму, до соціального дистанціювання, можливий сплеск. Тоді негайно буде введено повсюдний жорсткий карантин” , – пояснив Подоляк.

Також він зазначив, що понад 10 тисяч нових випадків COVID-19 на добу недостатньо для тотального запровадження жорсткого карантину в Україні.

Нові обмежувальні заходи вводитимуться точково, оскільки в областях різна епідеміологічна ситуація, стан госпітальної бази і ставлення місцевої влади.

“У якихось регіонах карантинні заходи будуть посилюватися. Можливий також більш жорсткий підхід до роботи торгово-розважальних комплексів та великих супермаркетів. Але все буде адаптивно”, – резюмував чиновник.

Як ми вже розповідали раніше, Рада підтримала в першому читанні законопроект, який дозволяє штрафувати власників бізнесу за відсутність масок у відвідувачів.

Також стало відомо про те, що карантин в Україні можуть посилити вже 6 листопада. Влада може зупинити роботу закладів громадського харчування, фуд-кортів і розважальних зон в ТРЦ на три дні на тиждень.

Джерело: Народна Правда