Вибори президента США: всі подробиці – фото

Вибори президента США: всі подробиці – фото
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Дональд Трамп обігнав Джо Байдена в штатах, в яких йде основна боротьба за виборців на виборах президента США.

Про це свідчать результати опитувань, передає портал Real Clear Politics.

Попередньо, у Трампа 47,4% голосів в Огайо, а у Байдена – 46%. У Північній Кароліні ситуація схожа – 47,8% у Трампа і 47,2% у Байдена. Найбільший перевага у чинного президента в Айові – 47,2% проти 45,8%.

А серед штатів, які коливаються, Байден лідирує в Нью-Гемпширі – 53% проти 42% у Трампа, Вісконсині – 52% проти 43%, Мічигані – 50% проти 44%, Пенсільванії – 49% проти 46%, Флориді – 49% проти 46%, Арізоні – 48% проти 46%.

А за даними опитування телеканалу NBC і газети The Wall Street Journal, Байден на 10 процентних пунктів випереджає Трампа за популярністю серед виборців.

Тим часом, навколо Білого дому поставили кілька рядів огорож. У США вже сформовані спецбатальйону Національної гвардії на випадок заворушень в зв’язку з результатами виборів.

  • Відзначимо, що в 02:00 за Києвом 4 листопада закриються дільниці в перших штатах на сході, а в 02:30 за Києвом ще в кількох – в сумі на них припадає близько 130 з 538 вибірників
  • До 04:00 за Києвом закриваються ділянки в штатах, що дають в сумі близько 430 вибірників, у тому числі більшість тих, хто вагається штатів
  • В 05.00 за Києвом завершується голосування в останніх тих, хто вагається штатах.
  • В 08:00 за Києвом останньої закривається Аляска.

Перші дані можуть надійти після закриття дільниць в ряді східних штатів – в районі 3-ї години ранку по Києву.

Раніше лідер президентських перегонів визначався до 6 ранку за Києвом, проте в цьому році свої корективи вносить голосування поштою – в деяких штатах (Пенсільванія, Індіана та інших) підрахунок може зайняти кілька днів.

 

Як ми вже розповідали раніше, багато підприємців і роздрібні торговці забивають вітрини магазинів і вживають інших заходів безпеки в очікуванні потенційних заворушень в день виборів.

А також, в штатах, які вважаються хитаються, немає ясності, яка партія і який кандидат візьмуть верх на виборах, Байден значно випереджає свого опонента за результатами опитувань.

Джерело: Народна Правда