Зеленський готовий розпустити Раду, але за однієї умови

Зеленський готовий розпустити Раду, але за однієї умови
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Володимир Зеленський готовий подумати над тим, щоб розпустити Верховну Раду за однієї умови – якщо її діяльність призведе до політичного колапсу в країні в результаті нинішньої політичної кризи в державі.
Про це він заявив в ефірі програми «Свобода слова» на ICTV.

Відповідну заяву президент зробив, відповідаючи на питання, чи готовий він розпустити Раду, якщо вона не підтримає його законопроект про розпуск діючого складу Конституційного суду або не заблокує його роботу:

«Я хочу, щоб цей парламент працював на державу, від реалізації нашого плану і тих висновків, які зроблять наші депутати, це теж залежатиме. Тому якщо це так, якщо це буде політичний колапс і реальний політичний конфлікт, і я побачу, що немає реальної підтримки у Верховній Раді, а, перш за все, у «Слуг народу», якщо ми підемо в розріз, ми будемо виходити з тупика навіть таким шляхом».

Нагадаємо, напередодні скандальний глава Конституційного суду України Олександр Тупицький не з’явився на допит в Державне бюро розслідувань. Як відомо, стосовно голови Конституційного суду України Олександра Тупицького розпочато кримінальне провадження за фактом можливого самозахоплення земельної ділянки в окупованому Криму. Також він підозрюється в державній зраді.

Як повідомляли раніше розслідувачі “Схем”, голова КСУ Олександр Тупицький приховав в декларації землю в Криму, власником якої став після російської окупації.

Також виявилося, що теща голови Конституційного суду Олександра Тупицького – Лариса Колпаченко виявилася власницею землі під Києвом на мільйони гривень.

 

Джерело: Народна Правда