Зеленський відкинув звинувачення в спробі узурпації влади

Зеленський відкинув звинувачення в спробі узурпації влади
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Законопроект президента про Конституційний Суд, на думку юристів, може привести до політичної кризи, а також стати причиною узурпації влади, але Володимир Зеленський заявив, що не боїться політичної кризи, і заперечує звинувачення у другому.

Відповідну заяву він зробив в ефірі “Свободи слова” на ICTV.

Loading...

“Стосовно політичної кризи, то я її не боюся. Я діяв як президент, захищаючи державу Україна”, – говорить Зеленський.

При цьому він зізнався, що півтора року не знайомий з суддями Конституційного Суду.

“Стосовно узурпації влади, я нікого з цих суддів півтора року не знав. Я не знав їхніх прізвищ, не спілкувався з ними. Спілкувався тільки з главою КС, якому я сказав: є червоні лінії для українського суспільства. Якщо ми не хочемо повернутися через ваші рішення назад на 10 років в минуле, є червоні лінії. Це ВАКС, земельна реформа, це наші зобов’язання перед державою Україна, перед нашим суспільством. Я обіцяв це як президент, ми обіцяли це як партія. І ми це робили. Впроваджували ці реформи”, – сказав президент.

Як повідомляли раніше розслідувачі “Схем”, голова КСУ Олександр Тупицький приховав в декларації землю в Криму, власником якої став після російської окупації. Володимир Зеленський також нагадав, що глава КСУ купив землю в включеному Росією Криму:

“Це моральні питання. Але питання справедливе – чому ви не задекларували цю землю? Відповідь: а я не знав як. Про яку узурпацію влади ми сьогодні говоримо?”.

Нагадаємо, напередодні скандальний глава Конституційного суду України Олександр Тупицький не з’явився на допит в Державне бюро розслідувань. Як відомо, стосовно голови Конституційного суду України Олександра Тупицького розпочато кримінальне провадження за фактом можливого самозахоплення земельної ділянки в окупованому Криму. Також він підозрюється в державній зраді.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...