Кравчук розповів, чому для Путіна важливо захопити Україну

Кравчук розповів, чому для Путіна важливо захопити Україну
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Президент Володимир Путін має намір відновити Росію в межах Російської Імперії і без України це зробити неможливо.

Таку заяву в інтерв’ю Atlantic Council зробив перший президент України Леонід Кравчук.

Loading...

На думку колишнього президента, Україна для Володимира Путіна – сходинка на шляху до реалізації своєї мети:

“Їм потрібна Україна. Україна, крім своєї економічної і стратегічної мощі, це ще й вікно … двері чи вікно, я не знаю, як це сказати, в Західну Європу і далі”.

Він також додав, що вважати, що Путін, “задовольнить, я скажу це трохи грубо, свої стратегічні цілі тільки з Україною” – помилка.

“Не старт, може бути, а майданчик, де він одну ногу поставить в Росії, іншу ногу в Україні, а звідти буде йти. Йому потрібна ця база в Україні. Про це потрібно пам’ятати. Деякі думають: “Ну, обмежиться Україною” . Ах, якби це було так … це найсерйозніша помилка”, – підкреслив перший президент України.

Він також додав, що Росія при Путіні змагається зі США:

“Це змагання. І ось як будується ця політика: Росія окремо, з Україною і з іншими країнами, які раніше були частиною як Радянського Союзу, так і царської Росії, може створити таку основу для просування до цих стратегічних цілей”.

Напередодні президент Росії Володимир Путін назвав «серйозною помилкою» вихід США з Договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності, пригрозивши розгорнути крилаті ракети в бік Європи.

Колишній депутат Верховної ради України Володимир Олійник вважає , що можливість освіти тандему таких сильних і близьких по духу лідерів, як Володимир Путін і Віктор Медведчук, не може не лякати Захід, який поставив собі за мету роз’єднати росіян і українців.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...