Путіну хочуть надати довічну недоторканність: що задумала Держдума

Путіну хочуть надати довічну недоторканність: що задумала Держдума
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

У Росії хочуть надати довічну недоторканність колишнім лідерам країни, відповідний законопроект внесли до Державної думи.

Відповідний запис з’явилася на сайті російської “Парламентської газети”.

Loading...

“Президент Росії, що припинив виконання своїх повноважень, має недоторканність. Його не можуть притягнути до кримінальної або адміністративної відповідальності, а також затримати, заарештувати, обшукувати або допитувати”, – йдеться в повідомленні.

Також відповідна недоторканність поширюється і на житло такого політика, його транспортні засоби, документи, багаж і листування.

У документі зазначено, що позбавити недоторканності колишнього главу Росії зможе тільки Рада федерації. Зокрема, на підставі звинувачення екс-лідера країни в державній зраді або скоєнні іншого тяжкого злочину.

При цьому таке рішення Рада Федерації повинна прийняти протягом трьох місяців після пред’явлення звинувачень, інакше останні будуть вважатися відхиленим.

Напередодні спікер президента РФ Дмитро Пєсков заявив , що нові пропозиції України про припинення війни на Донбасі, а саме демілітаризація регіону і передача кордону, розходяться з домовленостями в Мінську.

Колишній спеціальний представник глави ОБСЄ в Україні та в Тристоронньої контактній групі Мартін Сайдік назвав Росію відповідальною за війну на Донбасі.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...