У Раді заблокували законопроект про КСУ: що сталося

У Раді заблокували законопроект про КСУ: що сталося
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Народний депутат Олександр Дубинський (Слуга народу) заблокував розгляд законопроекту про відновлення е-декларування. Він вніс альтернативний законопроект.

Loading...

Про це повідомив спікер ВР Дмитро Рвзумков, пише “Кореспондент”.

Він також додав, що Рада змушена перенести на наступний пленарний тиждень розгляд цього законопроекту:

“У понеділок всі депутатські фракції-групи досягли єдиної позиції щодо законопроекту № 4304 (Про відновлення дії окремих положень закону України Про запобігання корупції і КК). Підписались 126 народних депутатів, але з незрозумілих для мене причин, вчора, після того як було розглянуто це документ і була досягнута позиція, що цей документ буде розглядатися в залі сьогодні. Після того як профільний комітет його розглянув і запропонував ВР прийняти за основу та в цілому, один з наших колег, Олександр Дубинський, вніс альтернативний законопроект 4104-1 “.

Нагадаємо, 27 жовтня Конституційний суд визнав неконституційною статтю 366-1 Кримінального кодексу, яка передбачає відповідальність для чиновників і суддів у вигляді штрафу або позбавлення волі за подання завідомо неправдивих відомостей в декларації. Крім того, КСУ закрив доступ до електронних декларацій чиновників. Президент Володимир Зеленський в свою чергу вніс законопроект «Про відновлення суспільної довіри до конституційного судочинства», в якому пропонує звільнити весь склад Конституційного суду України. В “Слузі народу” кажуть, що новий склад Конституційного суду України можна буде сформувати до середини 2021 року.

Член Конституційного суду України Ігор Сліденко заявив, що президент України Володимир Зеленський в своєму зверненні до депутатів від фракції «Слуга народу», в якому наголосив на необхідності прийняти жорстке рішення щодо суддів Конституційного суду, закликав нардепів до повалення державного ладу.

Повідомлялося, що законопроект президента Володимира Зеленського про розпуск Конституційного суду підтримують 57% українців. При цьому добре обізнані про рішення суду, яким скасували низку антикорупційних норм, тільки 39%.

 

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...