Україна запропонує створити Вільну економічну зону на Донбасі

Україна запропонує створити Вільну економічну зону на Донбасі
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Україна запропонує створення Вільної економічної зони на Донбасі в рамках особливого порядку місцевого самоврядування. Її планують ввести в регіоні до 2050 року.

Про це в інтерв’ю “Інтерфакс-Україна” повідомив глава української делегації України в Тристоронньої контактній групі Леонід Кравчук.

“Без неї відновити там економіку буде неможливо. І ця Вільна економічна зона, за нашим баченням, повинна діяти десь орієнтовно до 2050 року. Розрахунки показують, що цей час дозволить привести регіон Донбасу в нормальний стан”, – сказав Кравчук.

Раніше в ЗМІ з’являлася інформація про те, що Україна погодилася представити на розгляд Тристоронньої контактної групи свою версію «дорожньої карти» по Мінським угодам – план дій і терміни щодо впровадження політичних положень Мінська-2. Одночасно з цим представники “ДНР” і “ЛНР” внесли на розгляд ТКГ свій проект «дорожньої карти». Вони запропонували обмежити особливий статус Донбасу 2050-му роком і закріпити цей термін в українській конституції.

Колишній спецпредставник США з питань України Курт Волкер заявив , що президент Росії Володимир Путін хотів реалізувати сценарій окупації без війни на Донбасі, це не вийшло. Зараз він намагається втілити його в Білорусі.

Джерело: Народна Правда