Україну накриє: вчені дали розклад магнітних бур на листопад

Найсильнішу фахівці прогнозують на 18 листопада

Україну накриє: вчені дали розклад магнітних бур на листопад
Автор Желізняк Олександр в Новини/Погода

Магнітні бурі – досить неприємне явище для метеочутливих людей. Фахівці застерігають, що у листопаді доведеться пережити три серйозних метеоудари.

Про це розповідає НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Ivona.

Так, магнітні бурі, за попередніми даними, накриють Україну 11, 15 і 18 листопада.

11 листопада прогнозується магнітне збурення середньої сили із незначними наслідками. Прогнозується підвищення атмосферного тиску.

Аналогічна подія відбудеться 15 листопада. Її наслідки відчують гіпертоніки і ті, хто страждають від хронічних болей голови.

18 листопада очікується найсильніша магнітна буря за місяць. Погане самопочуття матиме накопичувальний ефект.

Зазначимо, у період геомагнітних коливань люди можуть відчути нездужання, дискомфорт і розлади нервової системи, головний біль, запаморочення, біль у суглобах, може початися безсоння або навпаки трапитися напад підвищеної сонливості. Поліпшити самопочуття допоможе суворе дотримання режиму дня, повноцінний відпочинок, збалансоване харчування, перебування на свіжому повітрі і позитивні емоції.

Раніше ми розповідали про магнітні бурі у жовтні. Так, найближча станеться 22 жовтня. 24 та 25 жовтня на жителів Землі також очікує магнітна буря. На щастя, за прогнозами, вона буде рівня G1, що означає слабка. 26 жовтня магнітосфера знову буде збудженою.

Джерело: Народна Правда