ЗСУ тренуються ставити мінні пастки для окупантів у морі

ЗСУ тренуються ставити мінні пастки для окупантів у морі
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Підрозділи ЗСУ, які несуть службу біля узбережжя Чорного і Азовського морів, провели практичні тренування з облаштування мінно-вибухових загороджень.

Про це повідомляє Командування Об’єднаних сил ЗСУ в Facebook.

Loading...

На суші українські військовослужбовці здійснюють тренування з нарощування інженерних загороджень мінними загороджувачами ПМЗ-4п та ГМЗ-3. В свою чергу, на десантно-доступних ділянках морського узбережжя — плаваючими транспортерами ПТС-2.

У ЗСУ підкреслюють, поєднання заздалегідь підготовлених оборонних укріплень з системою інженерних загороджень і системою  багато ешелонованого вогневого ураження сковує дії противника і завдає йому значних втрат.

Як повідомив раніше глава української делегації України в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук, Україна запропонує створення Вільної економічної зони на Донбасі в рамках особливого порядку місцевого самоврядування. Її планують ввести в регіоні до 2050 року.

Колишній спецпредставник США з питань України Курт Волкер заявив , що президент Росії Володимир Путін хотів реалізувати сценарій окупації без війни на Донбасі, це не вийшло. Зараз він намагається втілити його в Білорусі.

Джерело: Народна Правда
загрузка...