Джо Байден планує достроково оголосити себе президентом США

Джо Байден планує достроково оголосити себе президентом США
Автор Марія Петренко в Закордонна правда/Новини

Кандидат в президенти США від Демократичної партії Джо Байден, який не сумнівається у власній перемозі, вже має намір оголосити себе обраним президентом.

Loading...

Подробиці повідомляє телеканал СNN посиланням на власні джерела. Звернення Байдена може статися вже в найближчі години.

Так, Байден нібито не має наміру “чекати підсумків розгляду позовів у суді”, поданих командою чинного президента Дональда Трампа для заперечування результатів підрахунку голосів в ряді штатів.

“Байден планує негайно перейти в статус “обраного президента”, – заявляють у виданні.

Також CNN відзначає, що команда Байдена протягом декількох місяців готувала перехідний період, проте терміновість такого плану пояснюється тим, що чинний президент Дональд Трамп ставить під сумнів законність виборів.

Нагадаємо, президентські вибори в США пройшли 3 листопада. Поки Байден випереджає Трампа в Пенсільванії, за результатами обробки 98% бюлетенів.

У разі перемоги демократа в цьому штаті, він отримає 20 голосів вибірників, що гарантує необхідні 270 голосів для обрання президентом.

На даний момент у Байдена є 264 голоси вибірників з 270 необхідних для перемоги.

У той же час, Дональд Трамп також готується достроково заступити на другий термін, не чекаючи оголошення офіційних результатів.

Також ми повідомляли, що підрахунок голосів на президентських виборах в США може затягтися до наступного тижня – процес затягують коливаються штати: Арізона, Джорджія і Невада.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...