Помер Михайло Жванецький

Помер Михайло Жванецький
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда/Шоу-бізнес

Помер відомий письменник-сатирик, Народний артист України Михайло Жванецький.

Loading...

Про це пише “Дождь” з посиланням на його близьких друзів. Цю інформацію також підтвердив його концертний директор Олег Сташкевич.

Йому було 86 років.

На початку жовтня стало відомо, що Жванецький завершив концертну діяльність через вік і втрату працездатності.

Нагадаємо, Михайло Жванецький народився в Одесі в 1934 році. У студентські роки брав участь у самодіяльності, де почав писати мініатюри і монологи, які часто сам і виконував в студентському театрі «Парнас-2», де виступали також Роман Карцев і Віктор Ільченко. Разом із Жванецьким Райкін поставив в 1969 році програму “Світлофор”, в якій вперше прозвучали мініатюри Жванецького «Авас», «Дефіцит», «Вік техніки». У 1990 відкрив Всесвітній клуб одеситів під девізом: «Одесити всіх країн, єднайтеся!». Жванецький ніколи не забував своє рідне місто, літо він часто проводив на півдні в своєму будинку.

Жванецький писав монологи та мініатюри, з якими виступав на сцені і телебаченні, автор збірок «Моя Одеса», «Рік за два», а також п’ятитомного «Зібрання творів».

Коментує глава Департаменту культури і туризму Одеської міської ради

Помер Михайло Жванецький

Помер Михайло Жванецький

Помер Михайло Жванецький

Нагадаємо, раніше повідомлялося про смерть легендарного актора Шона Коннері і Ірини Скобцевої, радянської і російської актриси, дружини радянського режисера Сергія Бондарчука і матері Федора і Олени Бондарчук.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...