Путін може піти з влади в 2021 році: з’явилися докази

Путін може піти з влади в 2021 році: з’явилися докази
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

Президент Російської Федерації Володимир Путін може піти у відставку в січні 2021 року.

Західні ЗМІ припускають, що Путін залишить посаду через проблеми зі здоров’ям. Так, The Sun пише, що за чутками, 68-річний президент може страждати хворобою Паркінсона.

Loading...

Видання підкреслює, на опублікованих нещодавно відеокадрах ноги сидячого політика постійно перебували в русі, а сам він міцно стискав підлокітники крісла. Аналітики побачили в цьому спробу приховати біль. Крім того, було помітно, що пальці Путіна весь час тремтіли.

Західні журналісти вважають, що умовити залишити президентський пост Путіна могли вмовити колишня гімнастка Аліна Кабаєва (нібито його дружина), а також дочки від першого шлюбу Катерина і Марія.

Відзначимо, раніше Держдума, прийняла поправку про обнулення президентських термінів Путіна. У теорії він зможе обіймати посаду голови держави до 2036.

Російський історик і політичний аналітик, критик Кремля Валерій Соловей в коментарі The Sun заявив, що свої наміри Путін нібито збирається публічно озвучити вже на початку наступного, 2021 року. Крім того, найближчим часом президент може призначити нового прем’єр-міністра – майбутнього наступника.

Прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков спростував інформацію про хворобу російського президента.

Путін може піти з влади в 2021 році: з’явилися докази

Цікаво, що в Росії хочуть надати довічну недоторканність колишнім лідерам країни. Президент Росії, що припинив виконання своїх повноважень, буде має недоторканність – його не зможуть притягнути до кримінальної або адміністративної відповідальності, а також затримати, заарештувати, обшукувати або навіть допитувати.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...