У Варшаві заборонили марш націоналістів до Дня незалежності Польщі

У Варшаві заборонили марш націоналістів до Дня незалежності Польщі
Автор Марія Петренко в Закордонна правда/Новини/Соціальна правда

У Польщі заборонили проведення традиційної ходи представників націонал-патріотичних і ультраправих організацій, якF щорічно проводиться в великих містах. Марш повинен був пройти 11 листопада і був скасований у зв’язку з несприятливою обстановкою через пандемію коронавірусної інфекції COVID-19.

Loading...

Про це повідомив мер Варшави на своїй сторінці в мікроблозі Twitter.

“У зв’язку з негативним висновком санітарно-епідеміологічного управління, я не даю згоду на організацію Маршу незалежності 11 листопада. Висновок санітарної інспекції, яку також запросив воєвода, вказує на складну епідемічну ситуацію, особливо у Варшаві і у всьому Мазовецькому регіоні”, – написав Тшасковскій .

У той же час, організатори маршу заявили, що мають намір провести марш незважаючи на заборони. На що мер Варшави пригрозив, втручанням поліції, у разі порушення заборони.

“Під час пандемії, коли у нас є негативний висновок санепідему, ми завжди забороняємо масові зібрання, і до сих пір в судах підтримували ці заборони. Також пояснюю, що в разі спонтанного зібрання його може припинити поліція, а не мерія”, – додав мер Варшави.

У Варшаві заборонили марш націоналістів до Дня незалежності Польщі

Як ми вже розповідали раніше, після масових протестів уряд Польщі відклало введення заборони на аборти за медичними показаннями.

Тим часом, чинний президент Білорусі Олександр Лукашенко заборонив повертатися лікарям, які виїхали або поїдуть до Польщі для лікування хворих COVID-19.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...