В Україні ввели нові штрафи за відсутність маски в громадських місцях

В Україні ввели нові штрафи за відсутність маски в громадських місцях
Автор Романова Марі в Карантин в Україні/Коронавірус/Новини

Українців штрафуватимуть за маски на підборіддях у громадських місцях – Верховна Рада прийняла закон, який передбачає штрафи від 10 до 15 неоподатковуваних мінімумів доходів.

Loading...

Законопроект підтримали 262 депутати. Його взяли за основу і в цілому.

Зокрема, депутати доповнили статтю 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення відповідальністю за відсутність маски. Тепер, якщо ви перебуваєте в громадських будівлях, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без респіратора або захисної маски, вам можуть “вліпити” штраф від 170 до 255 гривень.

Штрафувати зможуть органи внутрішніх справ, Національна поліція, уповноважений орган охорони здоров’я, уповноважені органи Державної санітарно-епідеміологічної служби, а також органи місцевого самоврядування.

Як повідомлялося раніше, в Києві з трамвая силою виставили дівчину , яка мала намір проїхатися без маски. За словами очевидців, дівчина спочатку вела себе агресивно і ігнорувала прохання скористатися маскою або покинути вагон.

Вчені Інституту медицини при Токійському університеті провели експеримент і встановили , що маски дуже ефективні, хоч і не захищають від коронавируса на всі 100%.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...