Вибори в США: Трамп готується достроково заступити на другий термін

Вибори в США: Трамп готується достроково заступити на другий термін
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

Ситуація з президентськими виборами в США загострюється: Джо Байден вирвався в лідери під час підрахунку голосів в ключовому штаті Джорджія, а Дональд Трамп готується достроково заступити на другий термін, не чекаючи оголошення офіційних результатів.

Як повідомляє Fox News, Байден вже відривається від чинного президента майже на тисячу голосів. За останніми даними, Байден набирає 49,39%, Трамп – 49,37%.

Loading...

Відзначимо, Джорджія з 16 виборщики є одним з чотирьох штатів, які можуть визначити переможця виборів президента США. Зараз у Трампа 214 голосів, а у Байдена – 264.

 Вибори в США: Трамп готується достроково заступити на другий термін

Одночасно з цим Politico пише, що Трамп готується достроково заступити на другий термін, не чекаючи офіційних результатів виборів в США. Видання повідомляє, що Трамп і його помічники підготували стратегію, згідно з якою він по максимуму буде використовувати своє нинішнє становище в Білому домі. Зокрема він може звільнити кількох членів уряду та інших чиновників. Крім того, Трамп підпише ряд документів, в тому числі стосовно торгівлі з Китаєм, щоб показати, що він як і раніше в справі. За словами двох республіканців, близьких до Білого дому, він також може підписати кілька указів по культурним та соціальним питанням, які йому подобаються.

Раніше в ЗМІ з’явилася інформація про те, що міністр оборони США Марк Еспер підготував прохання про відставку. Як відомо, міністри часто подають у відставку після виборів в очікуванні перепризначення, але в цьому випадку відставка Еспера планувалася через розбіжності з Дональдом Трампом. Еспер був одним з авторів законопроекту, згідно з яким імена конфедератів можуть прибрати з назв військових баз і вулиць. Трамп виступав категорично проти.

Раніше чинний президент США і кандидат на наступний термін Дональд Трамп закликав зупинити перерахунок голосів на виборах.

Уродженка України Вікторія Спарц перемогла на виборах в Палату представників Конгресу США від 5-го округу штату Індіана. Вона йшла від Республіканської партії і її головним гаслом було: «Зупинимо соціалізм!».

Джерело: Народна Правда
загрузка...