Як не захворіти на COVID-19: прості поради лікаря

Як не захворіти на COVID-19: прості поради лікаря
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

Лікар і телеведучий Олександр М’ясников розповів, як не стати легкою здобиччю COVID-19 – знизити ризики зараження коронавірусом SARS-CoV-2.

Відповідний пост він опублікував в Instagram.

Loading...

Якщо коротко, лікар рекомендує стежити за вагою, загартовуватися, дотримуватися дистанції і не забувати про вітаміни:

1. Схуднути. Кілограм на 10-15 переважній більшості. (Люди у віці групи ризику зазвичай мають серйозну  надлишкову вагу.) Не відразу, не швидко, але COVID-19 не піде, так що має сенс.
2. Рухатися, займатися фізичними вправами щодня, посильними, але регулярними. Ніщо так не стимулює імунітет, як фізичне навантаження!
3. Загартовування. Холодна вода і свіже повітря – борці з вірусами!
4. Стримувати свої хронічні хвороби. Приймати рівно стільки ліків, щоб стримувати  артеріальний тиск, холестерин, цукор. Нейтралізувати посібників вірусу!
5. Дотримуватися розумних санітарно-гігієнічних заходів, особливо важливо уникати натовпу, тримати дистанцію!
6. Зрозуміти, що 100% ефективної лікарської профілактики – на жаль – немає! Допоміжні засоби – інтерферони краплі в ніс, зокрема, інтерферон-гамма. Цинк, вітамін С і вітамін D, може, і не зроблять такої користі, але вже точно не зашкодять.

Нагадаємо, за минулу добу в Україні зафіксували 9721 новий випадок коронавірусної інфекції COVID-19. Захворіли в тому числі 304 дитини і 468 медпрацівників.

Міністерство охорони здоров’я України запропонує уряду посилити карантин, обмеження стосуватимуться роботи ТРЦ, спортзалів і басейнів. Відомство також хоче заборонити проведення масових заходів.

Джерело: Народна Правда
загрузка...