Євросоюз ввів санкції проти Лукашенка за фальсифікацію виборів

Євросоюз ввів санкції проти Лукашенка за фальсифікацію виборів
Автор Марія Петренко в Закордонна правда/Новини

Рада країн Європейського союзу ввела санкції проти чинного президента Білорусі Олександра Лукашенка і ще 14 білоруських чиновників. Причиною стала фальсифікація результатів виборів і застосування насильства до учасників опозиційних акцій протесту в країні.

Loading...

Подробиці повідомив журналіст радіо “Вільна Європа” Рікард Йозвяк на своїй сторінці в Twitter. Рішення було прийнято сьогодні, 6 листопада.

Так, Євросоюз офіційно ввів санкції стосовно Лукашенка, його сина, його прес-секретаря Наталії Ейсмант, глави його адміністрації Ігоря Сергяенко, глави КДБ Білорусі Івана Тертелі і ще десятка інших білоруських чиновників.

Крім інших обмежень, чиновники, які потрапили до списку санкцій, більше не зможуть в’їжджати на територію Євросоюзу. Також, всі їхні закордонні активи будуть заморожені.

Євросоюз ввів санкції проти Лукашенка за фальсифікацію виборів

Як ми вже розповідали раніше, Євросоюз ввів санкції через отруєння політика Олексія Навального. Під удар потрапили 6 росіян, серед них заступник глави адміністрації президента Росії Сергій Кирієнко і глава ФСБ Олександр Бортніков.

У той же час, Путін схвалив зняття санкцій з двох українських підприємств – Барського машинобудівного заводу і Рубіжанського картонного комбінату.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...