COVID-19 невиліковний: лікарі шокували зізнанням

COVID-19 невиліковний: лікарі шокували зізнанням
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини

Вчені почали сумніватися в ефективності вакцини від COVID-19, припускаючи, що коронавірус може залишатися в організмі людини назавжди.

Про факти, які підтверджують те, що SARS-Cov-2 не зникає з організму після одужання, говориться в сюжеті ТСН.

Так, своїм досвідом ділиться лікар-пульмонолог “коронавірусного відділення” Світлана Гук. Перший раз вона перехворіла в червні. Тест на антитіла дав хороший результат, але вже через чотири місяці температура підскочила знову. Світлана вдруге захворіла на COVID-19.

При цьому офіційно підтверджених випадків повторного зараження в світі зараз всього чотири. В одному з випадків повторне зараження відбулося вже генетично зміненим вірусом.

Вчені говорять, коронавірус вражає не тільки легені, страждає також мозок. Пацієнти скаржаться на депресії, панічні атаки, безсоння, зниження розумових здібностей і суїцидальні настрої.

Нагадаємо, з початку осені в Києві четверо пацієнтів вистрибнули з вікон лікарень. Лікарі кажуть, що третина людей, які хворіли на COVID-19, отримали нервові і психічні розлади аж до втрати працездатності.

Програміст Анатолій Величко розповів, що через два місяці після пережитого коронавірусу, не зміг зовсім працювати. У нього почалася панічна атака, коли він сів за комп’ютер.

Вчені говорять, що ускладнення коронавірусу ніби старять людину на 10 років. Вірус може залишатися в тілі назавжди, як гепатит С або ВІЛ, руйнуючи поступово організм.

Нагадаємо, через стрімке зростання добової захворюваності COVID-19 в Україні можуть ввести карантин вихідного дня. На тлі погіршення статистики Україна переходить на другий етап реагування на коронавірус – заборонені планові госпіталізації і операції. Зростання числа хворих спостерігається і в інших країнах Європи – деякі вже ввели частковий або повний локдаун – які обмежувальні заходи ввели в Європі?

Раніше головний санітарний лікар Віктор Ляшко заявив, що медична система України здатна витримати 15-20 тисяч хворих COVID-19 в добу. Понад 20 тисяч випадків на добу система охорони здоров’я вже не витримає.

 

Джерело: Народна Правда