У Росії солдат влаштував бійню на військовому аеродромі, багато загиблих

У Росії солдат влаштував бійню на військовому аеродромі, багато загиблих
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

У Росії солдат-строковик напав на людей на військовому аеродромі. Трагедія розігралася на аеродромі «Балтімор» у Радянському районі Воронежа вранці 9 листопада. Вже загинули три людини, одна отримала поранення.

Про це повідомляє місцеве видання «Моє! Online».

За словами джерела ТАСС, інцидент стався на території військової частини. Хлопець був озброєний сокирою, а потім заволодів зброєю і відкрив стрілянину.

Російські ЗМІ повідомляють про 3 жертви і пораненого.

Де зараз знаходиться зловмисник, невідомо. Деякі пишуть, що він зник з місця злочину. Інші, що забарикадувався на території частини.

Telegram-канал Mash повідомляє , що стрілянину по товаришах у Воронежі відкрив 20-річний Антон Макаров:

“За попередньою інформацією, він застрелив водія і чергового частини. З пістолетом Макарова, який забрав з тіла чергового, втік. Можливо, при ньому ще 2 магазини. План перехоплення оголошений в Радянському районі Воронежа. На місці працює Росгвардія – саме в цьому районі ховається 20-річний Антон Макаров, який убив 3 товаришів”.

Канал також повідомляє, що Макаров напав на інших військовослужбовців близько 5 ранку. У Міноборони заявили, що солдат був в добовому наряді. Коли прийшла перевірка, він атакував офіцерів, заволодівши зброєю. В результаті нападу загинули 3 людини.

У Росії солдат влаштував бійню на військовому аеродромі, багато загиблих

Mash:

Близько 5 ранку призовник Антон Макаров з бомбардувального полку військової частини 45117 вступив в словесний конфлікт з майором Ермолаєвим, який прибув з перевіркою наряду. Відібрав його табельний пістолет Макарова і 16 патронів і вистрілив в офіцера. До Ермолаєва підбіг водій, намагаючись надати допомогу, призовник вистрілив і в нього. Пізніше вистрілив в ще одного солдата (він помер до 8 ранку) і втік з частини.

У Росії солдат влаштував бійню на військовому аеродромі, багато загиблих

Як повідомлялося раніше, прихильники «Ісламської держави» 2 листопада відкрили стрілянину у Відні. Перша атака сталася у будівлі синагоги на Зайтенштеттенгассе. Решта пройшли на вулицях Морцінплац, Зальцгріс, Фляйшмаркт, Бауернмаркт і Грабен. Нападників було кілька, вони використовували вогнепальну зброю. Загиблими були випадкові перехожі.

Напередодні чоловік з ножем убив трьох біля собору Нотр-Дам в Ніцці . В той же день, 29 жовтня, були спроби нападів в Парижі, Авіньйоні і Ліоні.

Джерело: Народна Правда