Європарламент засудив відсутність прогресу в боротьбі з олігархією в Україні

Європарламент засудив відсутність прогресу в боротьбі з олігархією в Україні
Автор Марія Петренко в Новини/Політична правда

У Європейському парламенті висловили невдоволення відсутністю прогресу в боротьбі з олігархами і корупцією в Україні. А також незадовільною реформою судової системи.

Loading...

Про це йдеться в звіті щодо виконання українською державою Угоди про асоціацію, який був прийнятий 10 листопада. Звіт підтримали 53 євродепутати, сім не підтримали і ще вісім утрималися.

У звіті зазначено, що в Україні досі потрібно впровадити ряд реформ, щоб “уникнути будь-якого відкату назад”. Також підкреслюється, що серед усіх державних інститутів найменшу кількість українців довіряє саме судам.

Також українську владу розкритикували за спроби чинити політичний тиск на незалежні економічні інститути і правоохоронні органи. І висловили розчарування через відсутність прогресу в процесі “демонтажу” олігархій у державі.

Євродепутати закликали Єврокомісію розробити якісні механізми для моніторингу проведення реформ в Україні.

У той же час члени комітету позитивно оцінили прогрес країни у впровадженні важливих реформ, які “просувають її ближче до політичної асоціації” і економічної інтеграції з ЄС. Йдеться про успіхи в таких галузях, як сільське господарство, енергетика, банківська справа, децентралізація, цифрова економіка, навколишнє середовище та виборчі процедури.

Як ми вже розповідали раніше, лідер опозиції Білорусі Світлана Тіхановська заявила, що Крим – частина України.

А також, якщо в Кремлі відчують, що Росія програє, в Криму можуть розгорнути ядерну зброю, – так вважає секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данилов.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...