Ми переможемо: Трамп прокоментував підсумки виборів президента США

Ми переможемо: Трамп прокоментував підсумки виборів президента США
Автор Марія Петренко в Закордонна правда/Новини

Чинний президент США Дональд Трамп, у черговий раз заявив, що здобуде перемогу на виборах. Згідно з його твердженнями, його команда вже добилася істотного прогресу.

Подробиці повідомляє The Washington Post.

Loading...

“Ми робимо великий прогрес. Результати наступного тижня. Зробимо Америку знову великою. Ми переможемо”, – пише Трамп у Twitter.

Видання The Washington Post вважає, що ця заява Трампа стало реакцією на заяву Джо Байдена про те, що деякі його колеги-республіканці в Сенаті попросили привітати його з перемогою на виборах. Так як вони нібито не можуть зробити це публічно.

Також, Трамп на своїй сторінці в Twitter опублікував висловлювання обраного конгресмена від Техасу Ронні Джексона про те, що США отримають вакцину від COVID-19 до кінця 2020 року завдяки Трампу. Цілком ймовірно, що американський президент говорив саме про прорив у виробництві вакцини.

Як ми вже розповідали раніше, передвиборний штаб чинного президента США Дональда Трампа і Національний комітет Республіканської партії подали судовий позов на результати виборів в окрузі Марікопа, штат Арізона . Вони стверджують, що там під час підрахунку голосів нібито були порушення.

А також, підрахунок голосів на президентських виборах в США може затягтися до наступного тижня – процес затягують на Алясці і деяких великих штатах.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...