У Авакова заявили, що жодних поступок власникам “євроблях” не буде

У Авакова заявили, що жодних поступок власникам “євроблях” не буде
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Уряд більше не буде виконувати вимоги власників автомобілів на європейській реєстрації.

Відповідну заяву в ефірі телеканалу “Дом” зробив Володимир Мартиненко, радник глави МВС Арсена Авакова. На його думку, за останні два роки держава і так максимально йшла назустріч власникам “євроблях”.

Loading...

“Давайте говорити відкрито і чесно: ці транспортні засоби були завезені, коли у нас волонтери почали поставляти машини з європейською реєстрацією для наших захисників на передову. І скористалися цим нормативним пропуском багато з тих, хто не захотів виконувати закон і розмитнювати свої транспортні засоби”, – зазначив Мартиненко.

Радник Авакова також підкреслив, що таких порушників закону стало досить багато, вони сформувалися в політичні або соціальні групи. Одночасно з цим уряд і парламент вже забезпечили їм і пільговий період перереєстрації, і відстрочили штрафи.

Мартиненко вважає, що якщо абсолютно всі вимоги виконати, завтра-післязавтра з’являться нові:

“У нас в країні є закон – цей закон потрібно виконувати. У нас є Митний кодекс, за яким на розмитнення транспортного засобу дається 10 днів. Ці люди вже пішли на порушення законодавства. Зараз у нас діє заборона виїжджати на цих транспортних засобах на дорогу, і поки поліція дивиться на них лояльно. Я прихильник того, що закон повинен діяти “.

Нагадаємо, власники авто на європейській реєстрації вимагають прийняти законопроект про скасування акцизного збору на старі автомобілі і «зрівняти» їх в правах з новими.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...