У Вірменії спалахнули масові протести після капітуляції в Карабасі

У Вірменії спалахнули масові протести після капітуляції в Карабасі
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

В Єревані спалахнули протести після повідомлення про те, що Вірменія, Росія і Азербайджан підписали заяву про припинення війни в Нагірному Карабасі – протестувальники кажуть про капітуляцію і здачу більшої частини території регіону Азербайджану.

Як повідомляє “Інтерфакс-Україна”, натовп протестуючих (кілька сотень людей) увірвалася в будівлю парламенту країни і побив спікера Арарата Мірзояна. Сталося це, коли протестуючі “вибивали” з нього інформацію про місцезнаходження Пашиняна. Після побиття чиновника довелося госпіталізувати.

 Одночасно з цим тисячі людей зібралися в різних районах Єревана, в тому числі біля будівлі уряду. Через деякий час обурені вірмени приїхали і до дому прем’єр-міністра Вірменії Нікола Пашиняна. Політик після цього заявив, що його резиденцію обікрали.

Пашинян вже повідомив, що Мірзояна оперують: “Це злочин не залишиться безкарним”.

Вірменський прем’єр-міністр звернувся до народу і заявив, що про капітуляцію в Нагірному Карабасі його просили військові: “Армія говорила, що ми повинні зупинитися, тому що у нас є певні проблеми, перспектива вирішення яких не ясна, і ресурс вичерпаний”.

Нагадаємо 8 листопада президент Азербайджану Ільхам Алієв заявив про те, що збройні сили країни взяли під контроль місто Шуша в Нагірному Карабасі.

В інтерв’ю німецькому телеканалу ARD президент Азербайджану Ільхам Алієв заявив, що Баку категорично проти залучення третьої країни в конфлікт в Нагірному Карабасі.

 

 

Джерело: Народна Правда