Зробили невідоме щеплення: чому в Китаї перестали хворіти на COVID-19

Зробили невідоме щеплення: чому в Китаї перестали хворіти на COVID-19
Автор Романова Марі в Карантин в Україні/Коронавірус/Новини

Поки в Україні з кожним днем реєструється все більше і більше людей з COVID-19 (так, станом на 10 листопада, за добу захворіли понад 10 тисяч людей ), Китай повернувся до нормального життя. Незважаючи на те, що пандемія пішла з Китаю, там захворіли менше 92 тисяч чоловік, в той час як в Україні вже захворіли майже 480 тисяч. Вся справа в тому, що китайці дотримувалися всіх запобіжних заходів: чесно відсиділи карантин, ходили тільки в масках і без крайньої необхідності з дому не виходили – вони не залишили вірусу можливостей для розмноження.

Loading...

Правда, це не все. Так, Іван Кудацький, який покинув Ухань навесні на спецрейсі, заявив “КП в Україні” про загадкові щеплення:

“Щеплення вони якесь робили. І робили реально всім. Я це точно знаю. Зробили щеплення – отримуєш зелений код в телефон. Тільки тоді можеш кудись виходити. І цей код зараз і залишився. Зелений код підтверджує, що ти безпечний для суспільства і вакцинований. Без цього коду в смартфоні не можна залишити свій будинок. Всюди чергувала поліція, яка постійно влаштовувала перевірки і без щеплення відправляла людину негайно додому”.

Він також додав, що Ухань вже давно повернувся до нормального ритму життя:

“Садки, школи, вузи, спортивні секції – все працює. У магазинах все є, в аптеках теж. Зарплати такі, як і були. Ціни не зросли, – продовжує наш співрозмовник. – Єдине, що у мого знайомого один вихідний забрали. Тепер він відпочиває тільки в неділю. Кажуть, що так заповнюють втрати за простій на карантині”.

Нагадаємо, 9 листопада стало відомо, що COVID-19 захворіли глава Офісу президента Андрій Єрмак і міністр фінансів України Сергій Марченко. Також повідомлялося про хворобипрезидента України Володимира Зеленського.

Крім того, позитивний тест на COVID-19 отримав міністр оборони України Андрій Таран.

Джерело: Народна Правда