Карантин вихідного дня: в Кабміні готують фіндопомогу підприємцям

Карантин вихідного дня: в Кабміні готують фіндопомогу підприємцям
Автор Романова Марі в Економічна правда/Карантин в Україні/Новини

Прем’єр Денис Шмигаль обіцяє підтримати українських підприємців, розширивши деякі програми підтримки. Нагадаємо, 11 листопада по всій країні представники ресторанного бізнесу, працівники барів і кафе проводять масштабний протест проти карантину вихідного дня і локдауну.

Про підтримку Шмигаль написав у себе в Facebook.

Loading...

“Ми розуміємо, що будь-які обмежувальні заходи впливають на роботу частини бізнесу … Уряд після консультації з бізнесом та експертами обрав таку модель карантинних заходів, яка забезпечить функціонування економіки і не допустить перевантаження медичної системи”, – коментує він.

Прем’єр також додав, що: “Франція, Німеччина, Італія, Польща, Чехія і багато інших країн Європи один за іншим оголошують про введення локдауну. Всі розуміють, що треба діяти, а карантинні заходи – це найбільш дієвий інструмент для розірвання ланцюга захворювання і збереження життя людей”.

У зв’язку з цим Шмигаль каже, що уряд відновить і розширить наступні програми підтримки:

▪️ компенсація частини зарплат працівникам в зв’язку з простоєм виробництва;
▪️ виплати на дітей для сімей підприємців, які діяли навесні цього року;
▪️ разом з Торгово-промисловою палатою опрацьовують механізм реалізації форс-мажорних обставин у зв’язку з карантином вихідного дня.

Раніше заступник глави фракції «Слуга народу» Євгенія Кравчук зазначила, що локдаун оголосити краще, ніж вводити карантин «вихідного дня».

При цьому інфекціоністи кажуть, що карантин вихідного дня непродуманий і неефективний з точки зору боротьби з пандемією COVID-19 і згубний для економіки.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...