Компанія BMW зробила Крим російським: фотофакт

Компанія BMW зробила Крим російським: фотофакт
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

BMW позначила на своїх картах Крим частиною Росії. У компанії заявили, що ведуть постійну роботу по оновленню картографічних даних навігаційних систем, в тому числі з урахуванням законодавства країни/регіону, де автомобіль купується чи експлуатується. Цікаво, що так само вчинили Nissan і Volkswagen.

Про це йдеться в матеріалі ВВС.

Loading...

Зараз в навігаторах автомобілів BMW, які продаються в Росії, доступна функція установки карти, на якій Крим відзначений як територія Російської Федерації.

“BMW Group веде постійну роботу по оновленню картографічних даних навігаційних систем, в тому числі з урахуванням законодавства країни/регіону, де автомобіль купується або експлуатується. Однак є можливість змінити настройки, задані за замовчуванням, якщо клієнт забажає експлуатувати автомобіль в іншій юрисдикції”, – сказано у відповіді прес-служби російського відділення групи BMW на запит журналістів.

У статті також зазначається, що подібну практику впровадили і в компанії Nissan – на навігаційному порталі виробника Крим відзначений частиною Росії, якщо заходити на сайт з російського IP-адреси. Одночасно з цим, користувачам з IP інших країн сайт Nissan Navigation Portal показує Крим українським.

Навігаційні системи Volkswagen також по-різному підписують Крим.

“Однак це не дозволяє робити будь-які висновки про позиції Volkswagen по відношенню до міжнародних та територіальним кордонів”, – йдеться у відповіді компанії на журналістський запит.

Компанія BMW зробила Крим російським: фотофакт

Компанія BMW зробила Крим російським: фотофакт

Раніше заступник постійного представника президента України в АР Крим Таміла Ташева раніше повідомила, що окупований Крим виявився на порозі водної і екологічної кризи в зв’язку з тим, що окупанти почали проводити політику заміщення населення на півострові.

Представник президента в АРК Антон Кориневич каже, що питання водопостачання в Криму є одним з головних важелів тиску на Росію, що може змусити її звідти забратися.

Джерело: Народна Правда
загрузка...