Коронавірус зробить бідними понад 9 мільйонів українців – ООН

Коронавірус зробить бідними понад 9 мільйонів українців – ООН
Автор Марія Петренко в Економічна правда/Карантин в Україні/Новини

Пандемія COVID-19 в Україні може привести до серйозної рецесії, яка призведе до того, що дев’ять мільйонів українців опиняться в бідності.

Loading...

Так, з початку пандемії коронавірусу, більше 80% українських домогосподарств втратили доходи, передає прес-служба Управління ООН з координації гуманітарних справ в Україні.

А у більш ніж 40% сімей принаймні один член сім’ї втратив роботу.

Також управління ООН вважає, що жителі Донбасу, які постраждали в результаті військового конфлікту, відчують катастрофічні соціально-економічні наслідки.

“На непідконтрольних Україні територіях зараз 58% сімей повідомили про використання негативних механізмів пристосування для задоволення своїх основних потреб, в порівнянні з 49% на початку 2020 року”, – говориться в повідомленні ООН.

Також заборгованість домогосподарств зросла до 15% у вересні в порівнянні з 11% до початку пандемії.

Як ми вже розповідали раніше, карантин вихідного дня викликав обурення власників бізнесу, який потрапляє під дію обмежень. Так, один із співробітників сфери громадського харчування навіть запропонував ігнорувати нові режим «як злочинний наказ».

Тим часом, спікер Верховної Ради України, член партії «Слуга народу» Дмитро Разумков заразився коронавірусною інфекцією COVID-19.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...