У грудні не буде місць у лікарнях: Шмигаль назвав причину введення нового карантину

У грудні не буде місць у лікарнях: Шмигаль назвав причину введення нового карантину
Автор Желізняк Олександр в Карантин в Україні/Новини/Соціальна правда

Новий карантин через зростання кількості хворих COVID-19 в Україні був потрібен, оскільки вільні місця для госпіталізації хворих коронавірусів можуть закінчиться вже до середини грудня.

Таку думку озвучив прем’єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні Кабінету Міністрів. Брак лікарняних ліжок один з реальних сценаріїв розвитку пандемії в Україні, якщо не вводити нові обмеження.

На думку прем’єра, завдання влади не в тому, щоб зупинити походи людей в ресторани, а в зниженні потоків людей у транспорті, у тому числі в метро, і в обмеженні соціальних контактів. Саме з цієї причини було введено карантин вихідного дня.

А якщо не вживати ніяких дій, навіть коридори медустанов будуть переповнені хворими.

“Тому що, якщо нічого не робити, вже 10-15 грудня медична система не зможе прийняти жодної людини … У сьогоднішній ситуації, якщо нічого не робити, місць не буде навіть в коридорах”, – підкреслив Шмигаль.

Як ми вже розповідали раніше, карантин вихідного дня в Україні, рішення про введення якого було прийнято на сьогоднішньому засіданні Кабміну, можуть продовжити і після 30 листопада. На даний момент дію карантину вихідного дня заплановано на 3 тижні.

Також ми розповідали, що робити, якщо у людини є підозра на COVID-19, але немає декларації з сімейним лікарем.

Джерело: Народна Правда