Втратили б великі міста: Пашинян заявив, що Вірменія була змушена підписати угоди щодо Карабаху

Втратили б великі міста: Пашинян заявив, що Вірменія була змушена підписати угоди щодо Карабаху
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

Вірменія, Росія і Азербайджан напередодні підписали заяву про припинення війни в Карабасі . Після цього в Єревані спалахнули масові протести – люди говорили про капітуляцію, але прем’єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян стверджує, що підписав угоду щодо Карабаху, щоб уникнути військового колапсу.

Loading...

Крім того, в своєму відеозверненні він також додав, що угода щодо Карабаху дозволила зберегти те, що невизнана республіка могла вже не втримати. За його словами, могли впасти великі міста.

“Якби тривали б бойові дії, то була дуже велика ймовірність, що впали б Степанакерт, Мартуні, Аскеран. Згодом тисячі наших солдатів могли б опинитися в оточенні, тобто стався б колапс. Ми були змушені підписати дану угоду”, – заявив він.

Він також додав, що Генеральний штаб доповідав про проблеми з ресурсами, і політичне керівництво Арцаха (друга назва Нагорного Карабаху) розділяло цю позицію.

Нікол Пашинян підкреслив, що вірменська армія намагалася повернути Шуші два рази. За його словами, одна спроба повністю провалилася, вдруге один з вірменських загонів зміг проникнути в місто, але це нічого не змінило. Саме через ці дії з’явилася суперечлива інформація про те, що Шуші під вірменським контролем.

Нагадаємо, учасники протесту кажуть про капітуляцію і здачі більшій частині території регіону Азербайджану. Напередодні кілька сотень людей увірвалися в будівлю парламенту Вірменії і побили спікера Арарату Мірзояна.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...