Коронавірус в світі: до яких країн не дісталося зараження

Коронавірус в світі: до яких країн не дісталося зараження
Автор Марія Петренко в Закордонна правда/Коронавірус/Новини

Коронавірусна інфекція COVID-19 атакувала майже всі країни в світі, проте, ще є місця куди вірус не добрався.

Loading...

Подробиці повідомляє міжнародне агентство Associated Press.

Більшість країн, які виявилися не атаковані коронавірусом, знаходяться в південній частині Тихого океану. Тонга, Кірібаті, Самоа, Мікронезія і Тувалу серед ряду дрібних острівних країн, в яких не зафіксовано жодного випадку зараження COVID-19.

У Тонга змогли стримати поширення заборонивши круїзним кораблям заходити в місцевий порт ще в березні. Аеропорт теж був закритий.

“Багато острівних країн на півдні Тихого океану залежать від туризму. Це головне джерело доходів для них. З початку пандемії коронавірусу на островах спостерігається стрибок безробіття. Так само місцеві системи охорони здоров’я погано забезпечені і не змогли б розібратися з великою спалахом пандемії”, – пишуть експерти в матеріалі.

Антарктида теж залишається вільною від COVID-19. Люди намагаються не допустити поширення хвороби там, оскільки це останній не заражений вірусом континент, а також там існують складності з лікуванням.

Так, якщо хтось в Антарктиді стає сильно хворим, його евакуюють. Цей процес затягується на кілька днів або тижнів через складні погодні умови, які можуть зірвати рух повітряного транспорту.

У той же час, Північна Корея і Туркменістан досі не повідомляли про випадки зараження COVID-19 взагалі. Однак, затвердження Пхеньяну і Ашхабаду вважаються сумнівними.

Як ми вже розповідали раніше, заповненість лікарень пацієнтами з COVID-19 різко скоротилася. Станом на 12 листопада, Міністерство охорони ввів в дію понад 6 тисяч ліжок, скоротивши відсоток заповнювання до 54,7%.

Тим часом,перший віце-спікер Верховної Ради України Руслан Стефанчук заразився коронавірусною інфекцією COVID-19.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...