Українцям дозволили відвідувати церкви під час карантину вихідного дня

Українцям дозволили відвідувати церкви під час карантину вихідного дня
Автор Марія Петренко в Карантин в Україні/Новини

Глава МОЗ Максим Степанов заявив, що відвідування церков допускається на карантині вихідного дня . За його словами, правила повинні бути рівними для всіх.

Loading...

Таку думку міністр озвучив в ефірі каналу “Україна 24”.

Він стверджує, що церквам в містах та селах дозволили не закривати для відвідувачів двері на карантин, який буде діяти три тижні поспіль у вихідні – з 14 по 30 листопада.

При цьому, служби в храмах можуть проводити за участю не більше 20 осіб. У приміщеннях церков відвідувачі повинні знаходитися в масках і дотримуватися соціальну дистанцію.

Міністр Степанов вважає, що це справедливе рішення і поставив в приклад скандал з “Епіцентром”.

“Питання справедливості – найголовніше. Я досить жорстко відреагував на розміщений в соцмережах пост “Епіцентру”, вважаю, що впроваджені в країні заради збереження здоров’я і життя обмеження повинні бути однаковими. У нас встановлено, що будь-які заходи можуть проводитися за участю не більше 20 людей, з використанням засобів індивідуального захисту і дотриманням соціальної дистанції. Це стосується і церков”, – висловився міністр.

Як ми вже розповідали раніше, Максим Степанов обурений заявою мережі торгових центрів «Епіцентр» про карантин вихідного дня. Він закликав уряд відреагувати, а власників мережі поїхати з ним в реанімацію, щоб своїми очима побачити, що відбувається.

А також, якщо карантин вихідного дня не дасть результатів, в Україні можуть ввести повний локдаун.

Джерело: Народна Правда
загрузка...