Чернігів закликав Кабмін скасувати карантин вихідного дня – документ

Чернігів закликав Кабмін скасувати карантин вихідного дня – документ
Автор Марія Петренко в Карантин в Україні/Новини

У Чернігові місцева влада направили звернення до Кабінету міністрів і до народних депутатів про скасування карантину вихідного дня.

Відповідне звернення опублікувала прес-служба міськради Чернігова. Так, у виконкомі відзначають збитки підприємців і населення від введення таких обмежень.

Loading...

У додатку до рішення виконкому місцева влада підкреслює, що впровадження таких жорстких карантинних заходів відбулося без будь-якого дослідження, яким чином карантин вихідного дня вплине на динаміку поширення COVID-19.

Також нібито не були проведені і консультації з міськими головами обласних центрів і з представниками бізнес-спільноти, які понесуть найбільші втрати.

Чернігів закликав Кабмін скасувати карантин вихідного дня – документ

А також, бюджет Чернігова в результаті введення карантину вихідного дня, в листопаді може зазнати суттєвих втрат на додаток до втрачених 200 млн гривень після попередніх карантинних обмежень, зазначено в документі.

“Підприємці зазнають збитків, працездатне населення залишиться без роботи і засобів для існування, а місцевий бюджет втратить значну частину надходжень”, – стверджує влада Чернігова.

У зв’язку з цим вони просять скасувати постанову про введення карантину вихідного дня і передати повноваження щодо встановлення карантину органам місцевого самоврядування з урахуванням епідеміологічної ситуації.

Як ми вже розповідали раніше, дотримання правил карантину вихідного дня в Києві правоохоронці почнуть перевіряти вже 13 листопада ввечері.

А лікар-анестезіолог, професор Сергій Дубров розповів, що потрібно робити, якщо при COVID-19 ви втратили відчуття запаху.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...