COVID-19 мутував: вчені розповіли, як змінився вірус

COVID-19 мутував: вчені розповіли, як змінився вірус
Автор Марія Петренко в Коронавірус/Новини/Правда про здоров'я

Новий штам COVID-19, який розійшовся по країнах Європи, став швидше передаватися і розмножуватися. Але при цьому, він не став викликати більш важкий перебіг хвороби.

Loading...

Зокрема, американські вчені заявили, що мутації дозволили коронавірусу SARS-CoV-2 швидше поширитися по всьому світу, проте через це патоген не став більш небезпечним, повідомляється в статті журналу Science.

Так, вчені з Університету Північної Кароліни в Чапел-Хіллі проаналізували штам D614G, який з’явився в Європі і на даний час є найбільш поширеним у всьому світі.

Незважаючи на те, що він швидше розмножується і легше передається, штам не викликає більш небезпечні прояви COVID-19, ніж китайський на початку пандемії. Крім того, D614G також чутливий до нейтралізації препаратами, які містять антитіла.

Як ми вже розповідали раніше, глава парламентського Комітету з питань здоров’я нації, медичної допомоги і медичного страхування Михайло Радуцький не виключає, що Україні доведеться оголошувати локдаун.

А у Всесвітній організації охорони здоров’я вважають, що заради перемоги над COVID-19, потрібно вакцинувати 70% населення планети.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...