Карантин вихідного дня: хто і як буде стежити за порушеннями

Карантин вихідного дня: хто і як буде стежити за порушеннями
Автор Марія Петренко в Карантин в Україні/Коронавірус/Новини

Дотримання правил карантину вихідного дня в Києві правоохоронці почнуть перевіряти вже 13 листопада ввечері.

Loading...

Як повідомило поінформоване джерело, для цього будуть задіяні підрозділи Нацполіціі і МВС України, передає Обозреватель.

“Крім дільничних, у кожному районі будуть задіяні співробітники місцевих управлінь поліції Києва, групи швидкого реагування полку особливого призначення та Нацгвардія. Їх завдання – стежити за виконанням розпорядження уряду, а також, у разі необхідності, складання протоколів”, – стверджує джерело.

Тим часом, радник Кличка, секретар Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Володимир Бондаренко заявив, що Київ, як і інші міста України, повинен виконувати рішення уряду щодо введення карантину вихідного дня.

“Постанова Кабміну, якою запроваджено ці додаткові обмеження, є нормою прямої дії і є обов’язковою для виконання, згодні ми концептуально з підходом уряду чи ні. Отже, з півночі суботи в Києві почне діяти ряд певних обмежень. За дотриманням їх повинні стежити правоохоронні органи”, – підкреслив чиновник.

Як ми вже розповідали раніше, зима в Україні через пандемію COVID-19 буде дуже важкою, але Міністерство охорони здоров’я намагається мінімізувати людські втрати.

Тим часом, в Одесі не вводитимуть карантин вихідного дня. Влада вважає, що відповідне рішення не було прийнято міською та обласною комісією ТЕБ та НС.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...