На Житомирщині COVID-19 вбив відомого хірурга

На Житомирщині COVID-19 вбив відомого хірурга
Автор Марія Петренко в Коронавірус/Новини

У Новограді-Волинському Житомирської області COVID-19 вбив відомого хірурга.

Loading...

Подробиці повідомило Новоград-Волинське міськрайонне територіальне медичне об’єднання.

“На 68-му році життя пішов у Вічність лікар-хірург Ключник Петро Андрійович, який все життя віддав медицині”, – сказано в повідомленні.

На сьогоднішній день, в Житомирській області підтверджено 21 138 випадків COVID-19, 11527 осіб одужали, 344 померли. Вся територія області віднесена до червоної зони епідемічної небезпеки.

А напередодні у Львівській області від COVID-19 померла подружня пара медиків. Чоловік і дружина до останнього допомагали лікувати хворих на коронавірус але коли їх стан погіршився, колеги боролися за їх життя три тижні.

Також, у Дніпрі від COVID-19 помер завідувач реанімацією. Головний лікар обласної лікарні заявив, що ситуація з коронавірусом не просто важка, а критична.

Як ми вже розповідали раніше, в Україні 11 787 нових випадків коронавірусної інфекції (COVID-19) за добу. Захворіли в тому числі 388 дітей та 555 медпрацівників.

А в одній з лікарень Глухівського району на Сумщині, пацієнтка з підтвердженим COVID-19 вчинила самогубство. Хвора на коронавірус повісилася в лікарні 10 листопада.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...