Петиція про скасування карантину вихідного дня набрала потрібну кількість: фото

Петиція про скасування карантину вихідного дня набрала потрібну кількість: фото
Автор Марія Петренко в Карантин в Україні/Новини/Соціальна правда

Прохання про скасування карантину вихідного дня, яку опублікували на сайті петицій президенту України, набрала необхідні для розгляду голоси. Станом на 19:50 13 листопада документ підтримав вже 25 141 чоловік.

Loading...

Так, автори петиції вважають введення карантину вихідного дня порушенням Конституції, приводячи в доказ основний закон країни.

“Згідно зі статтею 64 Конституції України конституційні права і свободи людини і громадянина не можуть бути обмежені, крім випадків, передбачених Конституцією України; в умовах воєнного або надзвичайного стану можуть встановлюватися окремі обмеження прав і свобод із зазначенням строку дії цих обмежень”, – йдеться в петиції .

Автори клопотання просять:

  • Не вводити в дію карантин вихідного дня, а в разі його введення скасувати.
  • Скасувати в Києві і інших містах, центрах України заборону на здійснення підприємницької діяльності як в цілому, так і з обмеженням часу.
  • При прийнятті законодавчих і нормативних актів строго дотримуватися конституційних гарантій на підприємницьку діяльність, працю, соціальний захист і гарантій на відшкодування за рахунок держави чи органів місцевого самоврядування матеріальної та моральної шкоди, завданої незаконними рішеннями, діями чи бездіяльністю органів державної влади.
  • Проводити консультації з громадськістю та представниками бізнесу кожен раз і з усіх питань формування та реалізації державної політики відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 996 від 03.11.2010, зокрема щодо встановлення карантину та впровадження протиепідемічних заходів.

Петиція про скасування карантину вихідного дня набрала потрібну кількість: фото

Як ми вже розповідали раніше, новий штам COVID-19, який розійшовся по країнах Європи, став швидше передаватися і розмножуватися. Але при цьому, він не став викликати більш важкий перебіг хвороби.

А також,в Новограді-Волинському Житомирської області COVID-19 вбив відомого хірурга.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...