Пєсков заявив, про “антиросійський імунітет” в Україні

Пєсков заявив, про “антиросійський імунітет” в Україні
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив про наявність “антиросійського імунітету” і “русофобських антитіл” в Україні, але на його думку, вони швидко зникнуть.

Loading...

Відповідну заяву він зробив в інтерв’ю RT ,

“Ми як і раніше вважаємо, що ми були і залишаємося двома спорідненими народами, при цьому не братніми”, – сказав представник Кремля. При цьому він зазначив, що “за ці роки керівництво України неабияк попрацювало, щоб спровокувати якісь ворожі відчуття в своєму народі”.

“Ми не думаємо, що це такий довгостроковий антиросійський імунітет. Ні, він не може бути довгостроковим. Ці антитіла пройдуть швидко … Штучно насаджені русофобські антитіла пройдуть швидко”, – заявив він.

Окремо він підкреслив, що недавні вибори показали, що антитіла вже не такі сильні.

Раніше глава української делегації в ТКГ Леонід Кравчук заявив , що Росія не розблокує переговорний процес Тристоронньої контактної групи по врегулюванню ситуації на Донбасі після проведення місцевих виборів.

Напередодні віце-прем’єр-міністр – міністр з питань тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков заявив, що Мінські угоди не можна виконати на 100%, але при цьому односторонній вихід з них є «самогубством».

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...