У Авакова хочуть референдум по легалізації зброї в Україні

У Авакова хочуть референдум по легалізації зброї в Україні
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

В Україні можуть легалізувати зброю, але не всю.

Про це заявив в ефірі каналу “Україна 24” повідомив заступник міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Антон Геращенко. Він запропонував винести це питання на всеукраїнський референдум, щоб люди висловили свою точку зору.

“У мене є компромісний варіант. Я виступаю проти легалізації короткоствольної, підкреслюю, зброї, прихованого носіння, тому що я боюся, що будуть гинути невинні люди. Це настільки серйозне питання, що я б запропонував би таке … Давайте приймемо закон про референдум , проведемо справжній, юридично значущий референдум, де поставимо питання – вирішувати носіння короткоствольної зброї або не дозволяти. Якщо народ проголосує, що треба, тоді цей закон буде прийматися “, – сказав він.

За словами Геращенка, головний аргумент проти легалізації – ймовірність випадкових смертей. Він додав, що дане питання є дуже серйозним: “Багато людей можуть загинути абсолютно випадково через те, що ця зброя буде роздаватися не тим, кому треба”.

Як повідомлялося раніше, в Києві на вулиці Героїв Космосу в районі 4 ранку екіпаж патрульної поліції зупинив автомобіль Subaru через порушення правил дорожнього руху. Після цього між сторонами відбулася перестрілка .

Нагадаємо, 13 жовтня в Києві на Майдані Незалежності спецназ провів операцію із затримання злочинців, були чутні постріли.

Джерело: Народна Правда