COVID-19 піде на спад в Україні через два тижні – МОЗ

COVID-19 піде на спад в Україні через два тижні – МОЗ
Автор Марія Петренко в Карантин в Україні/Коронавірус/Новини

Карантин вихідного дня може зупинити “ураганний темп” зростання захворюваності COVID-19 в Україні. Згідно з прогнозами, темпи захворюваності підуть на спад вже через 14 днів.

Loading...

Таку думку озвучив глава міністерства охорони здоров’я Максим Степанов в ефірі телеканалу “Україна 24”.

На думку міністра, метою введеного карантину є зупинка на сьогоднішніх цифрах, тобто на 11-12 тисячах нових хворих щодня.

“Виходячи з розрахунків наших епідеміологів і виходячи з міжнародного досвіду, зокрема, ряду міжнародних експертів, ми розраховуємо на зниження рівня щоденної захворюваності десь від 15% до 20% через 14 днів, тому що 14 днів – це в середньому інкубаційний період” , – підкреслив Степанов.

Також міністр відреагував на прогноз НАН України відносно рівня захворюваності до кінця листопада. Він пояснив, що вчені, роблячи прогноз, відштовхувалися від динаміки коронавірусу на сьогоднішній день.

“Ми працюємо з НАН і РНБО. Ми ділимося інформацією. РНБО робить математичну модель. Але ті розрахунки вони робили виходячи з динаміки, яка у нас є сьогодні”, – підсумував глава МОЗ.

Як ми вже розповідали раніше, кількість хворих на коронавірусну інфекцію COVID-19 в Україні може зрости до 200 тисяч осіб уже до кінця листопада.

Тим часом, в столиці Польщі Варшаві, з’явилися особливі автобуси, які призначені для для перевезень пасажирів, з COVID-19, яким потрібна госпіталізація.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...