Економіка України продовжує падіння: як сильно впав ВВП

Економіка України продовжує падіння: як сильно впав ВВП
Автор Марія Петренко в Економічна правда/Новини

Валовий внутрішній продукт (ВВП) України в III кварталі 2020 року продовжує своє падіння. При цьому, темпи падіння української економіки трохи сповільнилися.

Loading...

Так, економіка України скоротилася на 3,5% в порівнянні з аналогічним періодом 2019 року, свідчать дані Держстату.

Таким чином, падіння економіки України в III кварталі 2020 року сповільнилося. У II кварталі 2020 року, економіка України впала на 11,4%.

Економіка України продовжує падіння: як сильно впав ВВП

Відповідно, у порівнянні з II кварталом зростання ВВП склав 8,5%.

У зв’язку з цим, Нацбанк України зберігає прогноз по валовому внутрішньому продукту України. Прогноз падіння економіки в 2020 році зберігається на рівні 6,0%.

А МВФ поліпшив прогноз падіння економіки України в 2020 році до 7,2%. У червні фонд очікував падіння ВВП України на 8,2%.

Як ми вже розповідали раніше, у Верховної Ради почалася акція протесту підприємців – ФОПи вимагають скасувати карантин вихідного дня і виступають проти ведення касових апаратів для малого бізнесу. Рух SaveФОП оголосило про початок Податкового майдану.

Тим часом, українці 60 років, які не запрацювали необхідний стаж, до кінця 2020 року можуть отримати спеціальну соціальну виплату – з наступного року соціальні пенсії призначати перестануть.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...