Карантин вихідного дня хочуть визнати форс-мажором: рішення Кабміну

Карантин вихідного дня хочуть визнати форс-мажором: рішення Кабміну
Автор Марія Петренко в Карантин в Україні/Новини/Соціальна правда

Карантин вихідного дня в Україні можуть визнати форс-мажором. Таке рішення може допомогти бізнесу вирішувати питання оренди і виконання інших зобов’язань.

Loading...

Про це розповів прем’єр-міністр Денис Шмигаль на традиційному селекторній нараді.

Глава Кабміну стверджує, що уряд підготував додаткові заходи для підтримки бізнесу і людей, які втратили частину доходів через карантин вихідного дня.

“Зокрема, ми відновлюємо підтримку малих підприємців з дітьми, програму з часткового безробіття, коли компенсується частина зарплати робітника. Також будуть діяти “кредитні канікули” для бізнесу в рамках програми “5-7-9”, визнання карантину вихідного дня форс-мажором , що допоможе бізнесу в питанні оренди і виконання інших зобов’язань “, – зазначив Шмигаль.

Як ми вже розповідали раніше, в МОЗ порадили підприємцям, які страйкують через COVID-карантин, перетворювати проблеми на нові можливості – шукати додаткові джерела доходу в лікарнях.

Тим часом, за суботу-неділю, коли діяв карантин вихідного дня, поліція закрила більше 2 400 суб’єктів господарювання, які продовжували роботу, не дивлячись на заборону.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...