Купити напівпричіп Nooteboom Euro-60-03-v

Купити напівпричіп Nooteboom Euro-60-03-v
Автор Желізняк Олександр в Новини

Нідерландська компанія Nooteboom Trailers була заснована в 1881 році в містечку Кетель під Роттердамом як кузня, але з часом стала спеціалізуватися на виробництві транспортних засобів. Переломним моментом в історії компанії Nooteboom стало винахід низькорамної платформи з керованою віссю в 1953 р.

Цей революційний спосіб транспортування, на той час, був самим передовим рішенням в технологіях низькорамних платформ. Це спосіб став першим кроком в напрямку, де компанії Nooteboom належало стати експертом і лідером на ринку: “Спеціальний транспорт для дорожніх перевезень”.

Починаючи з 70-х рр. компанія Nooteboom розташовується в м.Війхен, недалеко від м.Неймеген. За останні роки компанія Nooteboom Group значно розширилася і зараз займає площу близько 100 000 кв.м. Центральний офіс і виробництво компанії Koninklijke Nooteboom Trailers B.V. в м.Війхен налічує 350 співробітників, а фінансові оберти компанії становлять понад 100 мільйонів євро. Своїм головним завданням компанія Nooteboom Trailers вважає впровадження інновацій в області перевезень, а також зниження експлуатаційних витрат при транспортуванні.

Королівські трейлери Nooteboom – це європейські лідери ринку при перевезенні негабаритних і великовагових вантажів з корисними навантаженнями від 20 до 1000 тонн. Щоб утримати лідерські позиції на світовому ринку, компанія Nooteboom  постійно вдосконалює якість своєї техніки і її обслуговування. Номенклатура виробів включає напівпричепи і причепи, кожен з яких має інноваційне та ефективне транспортне рішення з чудовим співвідношенням ціни/якості.

Напівпричіп Nooteboom Euro-60-03-v – це надійна техніка, яка відрізняється високою якістю, новаторськими технологічними рішеннями, безпекою на дорогах і невибагливістю експлуатації у важких умовах.

Компоненти напівпричепів Nooteboom Euro-60-03-v – справжні важковаговики. Для їх виготовлення використовуються затискні системи, які розраховані на екстремальні навантаженн. Вони гнучко комбінуються і переміщуються, а також автоматично позиціонуються. Нелегке завдання в прямому сенсі цього слова.

Ефективно і надійно вирішувати найскладніші завдання – ось повсякденна робота напівпричепів Nooteboom Euro-60-03-v.

 

Технічні характеристики напівпричепа Nooteboom Euro-60-03-v

  • передній самозаїзд;
  • низькорамний;
  • три поворотні осі;
  • нові шини;
  • вантажопідйомність 45т;
  • телескоп;
  • рік випуску – 1998;
  • повний капремонт.

 

Купити напівпричіп Nooteboom Euro-60-03-v можна як за безготівковим розрахунком, так і готівкою. Всі деталі по телефону: (096) 777-55-11.

Ціна: 45000 $

Можлива розстрочка до 12 місяців.

Джерело: Народна Правда