Протести проти карантину: в Кабміні радять підприємцям шукати роботу в лікарнях

Протести проти карантину: в Кабміні радять підприємцям шукати роботу в лікарнях
Автор Желізняк Олександр в Карантин в Україні/Коронавірус/Новини

У Міністерстві охорони здоров’я України порадили підприємцям, які страйкують через COVID-карантин, перетворювати проблеми в нові можливості – шукати додаткові джерела доходу в лікарнях.

Про це на брифінгу заявила заступник міністра охорони здоров’я Ірина Микичак.

“Ми просто просимо озирнутися навколо себе і знайти інші додаткові джерела доходу, де можна заробляти під час карантину, – з дому, онлайн, дистанційно, надаючи дистанційні послуги на винос, на вивезення тощо”, – сказала вона.

Вона також додала, що тимчасові робочі місця для підприємців є в лікарнях, де потрібні: економісти, бухгалтери, санітари, техніки, працівники пральні та кухні, електрики, водії, охоронці, вахтери, різноробочі.

Раніше міністр охорони здоров’я України Максим Степанов розповів , як і чим лікує COVID-19 в домашніх умовах і без сімейного лікаря.

Додамо, в Україні через погіршення ситуації з COVID-19 скасували адаптивний карантин і повернули загальнонаціональний – що це значить?

Лікарі попередили, якщо українці продовжать ігнорувати карантин, ситуація із захворюваністю на COVID-19 не покращиться, а це в свою чергу призведе до введення протоколу сортування хворих – лікарі матимуть право рятувати не всіх.

 

Джерело: Народна Правда