Путін хворий: відомий політолог прокоментував чутки про відставку російського президента

Путін хворий: відомий політолог прокоментував чутки про відставку російського президента
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

Президент Росії Володимир Путін втрачає владу з рук, це може бути пов’язано з погіршенням його здоров’я.

Чутки про те, що у Путіна хвороба Паркінсона прокоментував “Обозревателю” відомий російський політолог, який проживає в США, Андрій Піонтковський.

Loading...

Він каже, що намагався уникати конспіративних теорій і оцінок, пов’язаних зі здоров’ям Путіна, але є об’єктивні речі:

“Він півроку сидить в бункері і є явні дивацтва в його поведінці. Останнім часом мені вдалося переговорити з багатьма інсайдерами, вони підтверджують: на обличчя тенденція ослаблення реальної влади Путіна”.

При це, зазначає Піонтковський, це пов’язано не з людьми з його оточення, а “чисто фізично”:

“Людині зі слабким здоров’ям і психологічним станом, що знаходиться в бункері, дуже важко ефективно управляти такою великою державою і контролювати всі процеси. Так що ця тенденція дійсно об’єктивна”.

Першими, хто заговорив про відхід Путіна стали західні журналісти. Так, The Sun повідомляло, що 68-річний президент може страждати хворобою Паркінсона і з цієї причини може піти у відставку в січні 2021 року. Цікаво, що Держдума, прийняла поправку про обнулення президентських термінів Путіна. У теорії він зможе обіймати посаду голови держави до 2036. Але експерти кажуть, що Путін вже на початку 2021 року може оголосити свій відхід, зараз він нібито шукає собі наступника.

Одночасно з цим в Росії  хочуть надати довічну недоторканність колишнім лідерам країни. Президент Росії, що припинив виконання своїх повноважень, буде має недоторканність – його не зможуть притягнути до кримінальної або адміністративної відповідальності, а також затримати, заарештувати, обшукувати або навіть допитувати.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...